Fairline Targa 48 GRAN TURISMO

Startbod: € 50.000

Korte omschrijving

Prachtig schip met o.a. 3 hutten en een gezellig bovendek met veel zitplaatsen. Deze moet je zien!

Specificaties

Categorie
Motorjacht
Model
Land
Spanje
Bouwjaar
1999
Romp materiaal
Polyester
Lengte (m)
14.82 m
Breedte (m)
3.94 m
Diepgang max (m)
1.00 m
Slaapplaatsen:
Vast: 0 Extra: 0 Crew:
Startbod
€ 50.000
BTW-Status
BTW Betaald
Vermogen

Begeleidende Makelaar

De Valk Yacht Brokers Palma

Port. Cala Nova, Avda. Joan Miro, 327
07015 Palma de Mallorca
Spanje
+34 971 40 29 11

palma@devalk.nl

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag: 9.00 - 18.00 uur
weekend                  : op afspraak

Toelichting makelaar:

Geniet van blauwe lucht zeilen met dit beroemde merk. Gezellig bovendek met veel zitplaatsen naast een goed uitgeruste roer. Het benedendek heeft 3 hutten, nette dinette en kombuis, allemaal goed doordacht ingericht. De Fairline is in uitstekende staat. Ze werd gebruikt voor charter op Ibiza en heeft daarom een aantal strenge kwaliteitscontroles moeten uitvoeren. Er is een  up-to-date veiligheidsuitrusting. Vorig jaar is de interieurinrichting vervangen. De generator is volledig gereviseerd en de motoren zijn volledig gereviseerd. Motoruren 2200. Beschadiging door de zon van het instrumentenpaneel en de buitenkussens, neem aan dat deze moeten worden vervangen.

Veiling gegevens

Start veiling woensdag 09 mei 2018 om 17:00 uur
Sluiting vanaf woensdag 16 mei 2018 om 19:30 uur

Kijkdag 1
dinsdag 03 april 2018 van 12:00 uur tot 16:00 uur
Santa Eulària des Riu , Ibiza, Spanje
Ligplaats nummer: Mooring C29

Kijkdag 2
maandag 30 april 2018 van 12:00 uur tot 16:00 uur
Ligplaats nummer: Mooring C29

Kijkdag 3
maandag 14 mei 2018 van 12:00 uur tot 16:00 uur
Ligplaats nummer: Mooring C29

Het is NIET mogelijk deze boot zonder afspraak te bezichtigen.

Voor meer informatie neem contact op met de begeleidende makelaar De Valk Yacht Brokers Palma Paul Galle +34 971 40 29 11

Contact
X